Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vályogházban fürdőszoba...

Vályogházban fürdőszoba helység falai nem egyenesek, ki milyen megoldást tud nekem tanácsolni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném leverni a a vakolatot és ujra vakolni mert az nagy meló és idő! Vizálló gipszkartonra gondoltam folyékony fólia, és megerősitő szalag ahová kell és arra a csempe, de nem vagyok benne biztos, hogy hosszútávon meg állja a helyét.Ez igy szerintetek jó lenne? Aki tud segitsen! Köszönöm előre is!
2018. aug. 29. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvbe jó, de egy ilyennel akár tönkre is vághatod a falat ès vizes lesz. Olvass utána, mert vályogháznál általában nincs vízszigetelès, ès a felújításnál ez sokmindent befolyásol.
2018. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én levakoltam és lekentem szigetelővel. Azóta jó. Mondjuk a közfalat téglából húztam fel neki mert eredetileg egy nagy szoba volt.
2018. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ház alap betonja fóliázva van, szóval nem vizesedik a faligy sem. Viszont azért is irtam ki a kérdést hogy, igy ha kartonozva lessz, akkor lessz e baja a falnak idővel. A külső fal persze nincs szigetelve, és nem is lessz!
2018. aug. 30. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

"Vályogházban fürdőszoba helység falai nem egyenesek"


Asztaaa, hát ez meg hogy a túróba lehetséges?? :O


(Én még talán nem is láttam olyan vályogházat, amiben teljesen egyenesek lettek volna a falak. A görbe fal amolyan vályog-sajátosság.)

2018. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.Vályog vizesedésnél nemcsak a földből nyerheti a fal a vizet.Az egyik kedves válaszoló azt érti ezen hogy ennek a faltipusnak szüksége van a szellőzésre.Ha folyékony fóliával lefojtod elég komoly gondok is lehetnek vele.Csempézd le,fugázd ki ..max.Sok sikert a felújításhoz.(Én is épp abban vagyok) :)
2018. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!