Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ilyen helyzetben mit tudnék...

Úgysetudodkivagyok kérdése:

Ilyen helyzetben mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy hívtunk konténert,hogy hordják majd el a törmeléket.Az üzlet úgy szólt,hogy 1 héten belül elviszik,vagy amikor szólunk és ha egy hétnél tovább itt akarjuk tartani a konténert,akkor 1,5-szörös árat fognak számolni. Már az első 2 napon belepakoltunk mindent,s hívtuk őket de nem vették fel.Azóta minden nap próbálkoztunk,de még mindig semmi,ráadásul ma telik le az egy hét. Szerintetek mit lehet csinálni?

2018. szept. 29. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtok email küldeni?
2018. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok és megnyomtam véletlenül.

Természetesen nem fizettek egy fillérrel sem többet, mint amiről a megállapodás szólt. A telefonon tudod bizonyítani, hogy hányszor és mikor hívtátok. Az email-nek is nyoma lesz.

Ha más nem marad, akkor menjetek el személyesen.

Azért én készítenék róluk egy Google értékelést probléma esetén, hogy mások ne szívják meg!

2018. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,az email jó ötletnek tűnik
2018. szept. 29. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! Remélem sikerrel jársz!
2018. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!