Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kombinált gáztűzhely felújítás...

Kombinált gáztűzhely felújítása során felmerült 1-2 kérdés amire a neten se lelek sehol egyértelmű válasz!?

Figyelt kérdés

Kaptam egy MORA 2472 kombinált gáztűzhelyet -melyt lassan működőképes állapotba tudtam hozni -de felmerűlt egy kérdés a sütőajtó tömítésével kapcsolatosan Sajnos a tűzhelyen csak a sütőajtó felső részénél (NEM AZ AJTÓN HANEM A TŰZHELYEN PERSZE) volt meg a tömítés (látszott két oldal kanyarodott lefele -de ott elszakadva és hiányzik a többi része !! A neten hosszú keresgélés után se leltem egyértelmű választ, hogy eredetileg kőrben volt -e a tömítés vagy alól nincs gyárilag se ?? ( a régi volt tömítés ami nyomott hagyott az csak felől és kétoldalt hagyott lenyomatot) A másik kérdésem az lenne, hogy a sütőajtó felsőrészénél mind2 oldalon található gumibak a becsapódó ajtó zajának csökentésére -de viszont ahogy néztem a 2 bak kijebb tartaja a s..ajtót mint a tömítés van EZ gond vagy gyárilag így van? Utólsó kérdésem ha a grill nincs használva akkor a felső fűtőcső alá nem kell valami takaró kíhúzható lemez? Mint írtam sajnos erre a MORA 2472-re semmit nem leltem a neten a más számozású MORA G...tűzhelyekhez van de azok ajtajai mind más ! Ezért fórdulok itt segítségért akinek van ilyen vagy javított ezen tipust ! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM !!

[link]



2018. okt. 3. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a pontos választ nem tudom.

Viszont itt egy leírás róla.

static.saxon.hu/websys/datafiles/P/22/22996_2458.pdf


Mivel a Gorenje terméke ezért talán gyorsabban megy ha a szervizüknél érdeklődsz.

[link]

2018. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2018. okt. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!