Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elrontottam a glettelést?...

Elrontottam a glettelést? Lecsuszolható még simàra?

Figyelt kérdés
Nagy bajba vagyok egy szobàval amit elkezdtem festeni. A baràtnőmmel elkezdtünk a 3x2m szobànkat felújítani. Mindent megvettünk, hogu hozzàlàssunk. Mind a ketted beàldoztunk két munka nap kihagyàsàt. Mist az van hogy a falak rendbe de a mennyezetet teljesen lekellet kaparni. Glettel elkezdtem javítani de szinte mindenütt lyukacsos a glett felület. Képes leszek olyan szinten lecsiszolni, hogy nézzen is ki valahogy? Vagy kaparhatom le a fenébe az egészet.

2018. okt. 19. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy lyukacsos? Ha úgy érted, hogy van ahol nem egyenlően vitted fel a gletted, akkor azt újabb glett ráhordással hozd szintbe, aztán lehet csiszolni.
2018. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb sehol se egyenletes. Most csinàltam elsőre, de szerintem utoljára. 3napom van rendbehozni utána ismét munkàba kell àllnom... Tudom, hogy egy szobafestést nem lehet elhamarkodni, de nem igénylek mesteri munkàt.
2018. okt. 19. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fogj egy csiszolo gépet és azzal kezdjél neki. Ezeket barkácsboltokban lehet bérelni. Ha utánna lyukas akkor csináld újra.
2018. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aj aj úgy érzem ezt jól el***sztam....
2018. okt. 19. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Valószínűleg csúnyán húztad le, semmi gáz nincs vele. Durva csiszolópapírral húzd át kicsit ha szükséges (ha vannak kiálló anyagmaradékok), portalanítsd tiszta ronggyal, majd ahogy előttem írták, gletteld újra. Egy ekkora helyiséget simán csiszolhatsz kézi csiszolóval, felesleges a gép.

3 nap alatt bőven ki lehet még festeni, az már sokkal könnyebb, mint a glettelés. De egyiket sem lehet olyan nagyon lecseszni. Ne aggódj.

2018. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A mennyezetet csak helyeként gletteltem nem telibe. Repedéseket javítottam és pàr helyen nagyobb részt húztam be. Glett anyagom màr nincs sajna. Marad a kőkemény csiszolàs...
2018. okt. 19. 14:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért lukacsos a glett, mert túl vastagon húztad fel. Csiszolás után is az marad. Gletteld át újra és jó lesz.

3000 ft egy nagy zsák glettanyag, egyszerűbb mint kínlódni...

De az elmondásod alapján festéskor is ér majd meglepetés.

"A festés az nem szakma, bárki megtudja csinálni"... Hallom sokszor...

Akkor hajrá ;-)

2018. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lecsiszolom ha nagyon para lesz akk megint újra gletelem... De ha az elején nem ment akkor utána se lesz jobb
2018. okt. 19. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad vastagon glettelni csak vékonyan,mert ezt okozza.Csiszolás után a lyukacsosra élég az 1mm vastagságú glettelés is már.
2018. okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Azért ez parádés, hogy sírva jössz ide mit csinálj, megkapod a megfelelő tanácsokat, de nem, te akkor is jobban tudod... Hát szivasd magad akkor...

Ha tehetném ott ülnék popcornnal a kezemben és moziznék és közben röhögnék rajtad...

Tudod megérdemled, hogy így jársz...

2018. okt. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!