Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Örököltem 2 db igen jó minőség...

Örököltem 2 db igen jó minőségű rugós ágymatracot (90x200x20), kellemes a fekvés rajta, de a felülete foltos, gusztustalan. A teljes kidobáson kívül mit lehetne velük csinálni, hogy jó kedvvel aludjon rajta az ember? Felújítás, teljes matracvédő?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van matractisztító szolgáltatás, de csinálhatod házilag is.

[link]

Ezek meg szolgáltatók, mert nem tudom hol laksz:

[link]

2018. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alaposan tudakozódj szakembertől, mert valójában a belinkelt honlapon leírtakból is csak arra lehet következtetni, hogy kizárólag különálló, levehető matrac huzatot lehet biztosan tisztítani. Minden tömött anyag esetében a felületet érő víz beszívódik a töltetbe, onnan azonban tökéletesen aligha távolítható el. Így aztán száradáskor a töltetből lassan visszafelé, a borítás felé vándorol a folyadék és végül ismét foltot hagy a borításon.
2018. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hahn Gábor ***** válasza:
Mennyi idős a matrac?
2018. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!