Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ez a szekrény nincs útban a...

Ez a szekrény nincs útban a klímànak? (Kép)

Figyelt kérdés

Én úgy tudtam hogy a klíma útjába semmi nem lehet és tanácsos az ágy fölé tenni.

Ehhez képest a klímás "szakember" az ágy mellé a sarokba tette és azt mondja hogy nem baj hogy ott a szekrény mert fölötte átfúj! Arra már ki sem térek,hogy nagyon zavar hogy a szemembe és testemre fúj mert az ágy mellett van.

Szerintetek ezt jól csinálta a szakember?


Kép: [link]



#klíma #inverter #aerodinamika #klíma elhelyezés
2018. dec. 16. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyáron nem, télen ha használod fűteni, akkor igen.
2018. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Háló szobába nem is szoktak rakni különösebben, mert zavaró. Ágy fölött is ugyan olyan lenne mint az ágy mellett. A szekrény nem zavarja, nincs az útjába, ha a szekrény háta mögött lenne, na az zavarná.

A klíma nem feltétlen a legegészségesebb dolog, sok baktériumnak és minden egyébnek ad otthont. Továbbá arc üreg gyulladást is gyakran kapnak tőle az emberek. Ezért szokták olyan térségekbe felrakni inkább ahol nem fújja senkire a levegőt és nem zavar senkit.

De ha megmondtad volna neki határozottan, hogy mindenképp oda tegye ahova gondoltad akkor oda rakta volna. De az ágy fölött se lett volna jobb helyen.

Állíts vedd picit lentebb a sebességet és állíts a lapáton ha oda rakattad mást nem tudsz tenni.

2018. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De. Szerintem igen. Szakemberek...
2018. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most már úgyis mindegy, de talán sikeresebb lett volna, ha derékszögben elforgatva a másik falra tette volna (igaz, a csővezeték látszott volna) és akkor a függöny irányába fújná a levegőt.
2018. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mindentudó99 ***** válasza:
Az ágy fölé se jó akkor is rádfújja. Úgy semmiképp se tanácsos. A szekrény talán nincs útban. Nálam az ágy mellett van az ágyra abszolút nem fúj. Ha így hagyod nem 80-90 hanem 100% az azonnali megfázás esélye. Mást nem tehetsz helyezd át az ágyad a szoba másik fellbe.
2018. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sz_Agnes ***** válasza:
100%
Általában lehet állítani, hogy merre fújja a klíma a levegőt. Minimum a fel-le szöget, de sokszor mind a 4 irányba. Megvan a használati útmutató, nincs benne ilyen információ? Ha nem lehet állítani és így zavar, akkor marad a szoba átrendezés tényleg.
2018. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gabesz147 ***** válasza:

Egyszerűbb volt a szerelőnek odatenni, nem kellett a gázvezetéket kerülgetni a szerelésnél. Ha tudod, rendezd át a szobát, most már más nincs, ha nem tudod "belőni" a terelőlapátokat és a fújás erősségét.

Ha jól látom, ez a kényelmes "szendvics" szerelés...

Nekem is így tették, de nem az ágy fölé, hanem a másik oldalra.

2018. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 festőcske válasza:
Szerintem nem csinálta jól. Csak így egyszerűbb volt és kényelmesebb neki. Kevesebb munka, kevesebb anyag. Mert látom hogy az ablakhoz közel rakta a kültéri egység miatt , gondolom. kevesebb vésés. rövidebb cső. tiszta haszon. Máskor ne hagyd magad . ÁLLJ a sarkadra és mond meg mit szeretnél és hogyan. Hiszen te vagy a megrendelő , te fizetsz. A pénzedért úgy csinálják ahogy te akarod. ha nem tetszik nekik akkor menjenek el. Pakoljanak össze aztán csókolom.fizetés nélkül.
2018. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nincs útban a szekrény, semmi baj ezzel a szereléssel. A levegőt kitudja fújni, nincs akadály a klíma előtt, tehát hűtés/fűtés esetében is leadja a megfelelő teljesítményt. A fizika törvényeit senki nem tudja szabályozni, a meleg fel a hideg meg lefele áramlik. Senki nem fog megfázni és nem lesz beteg, be kell állítani a ventilátor fokozatot alacsonyra majd hűtés módban lehetőleg ne tedd 24 fok alá, fűtésnél meg nem is tud többet 32 foknál, de nem fogod még 30-ra sem tenni. A légterelők mindig vízszintesen legyenek, a klímát meg tartsad karban és nem csak a garancia miatt!
2018. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, 1-es vagyok, tökéletesen összefoglaltad, én lusta voltam ezt leírni, te megtetted.-)
2018. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!