Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Adott egy lépcsőházi tároló...

Adott egy lépcsőházi tároló helyiség, amit szeretnék kicsit rendberakni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretném a falakat rendbehozni, csiszolni és újrafesteni? Nem tudom mivel kéne kezdenem, hogy szépen újra tudjam festeni, illetve a padló részt is kezelni szeretném valamivel, hogy ne maradjon ilyen poros. Tudtok segíteni az iránymutatásban, illetve hogy mire lesz szükségem?
2018. dec. 17. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mennyire akarod rendbe hozni, mennyire van értelme. A mi tárolónk iszonyat mocskos volt, amikor átvettük. Pókhálótlanítás után leburkoltuk az egyik legolcsóbb típusú laminált lappal és egyszerűen két rétegen átfestettük fehérre. Kicsit göcsörtös volt a fal és az is maradt, de őszintén... Kit érdekel? A bicajok nem nézik. Én biztosan nem álltam volna neki csiszolgatni. Ennek szükségét egy tárolóban akkor látom, ha dobja le a fal a festéket.

Nem akarok hazudni, kb. 15 ezerből megvolt anyagáron.

2018. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!