Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezt a visszatérítendő támogatá...

Ezt a visszatérítendő támogatást mindenki megkaphatja, vagy megint van egy rakás feltétel, amit kisember nem tud teljesíteni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. dec. 20. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig van egy rakás feltétel.

Az egyik, hogy pl. minden kiadás csak számlára mehet.


Érdemes egy kalkulációt csinálni, hogy hogyan jár jobban az ember.

Mindent hivatalosan, számlával, áfával és igen vastagon fogó ceruzájú iparosokkal, de pályázati kamat nélküli hitellel,

avagy

banki hitelből, aminek a csekély kamatát bőven behozza ha minden számla nélkül megy, ami egy komolyabb felújításnál akár többmilliós tétel is lehet.

2018. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt én is kitöltöttem. Ez egy pályázatíró cég, és valami 110ezerbe kerül, hogy megírják és beadják a pályázatodat.

Viszont kétségtelen, hogy nagyon profin járnak el.

2018. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezért nem olyan népszerű akkor gondolom. Lehet kamatmentes de többre jön ki a végén... akkor meg minek.
2018. dec. 20. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy akarod csinálni.

Nálam nyilászáró cserék, külső szigetelés volt. Olyanok csinálták, akiknek több munkáját is láttam, de papir nélkül.

Anyagot, a boltban jelzett árnál olcsóbban vettem. A megmaradt dolgokat vissza vették. Valami nem volt jó, igy is azonnal cserélték. Kölcsönt veszel fel, ott mindent papirozni kell. Az sem mindegy, van időd, meg tudod csinálni? Például, nyilászárókat magam kicseréltem.

2018. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!