Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Előszobát és nappalit szeretné...

Előszobát és nappalit szeretnénk járólapoztatni, jelenleg régi cementlapok vannak e két helyiségben, kockaházról van szó. Kérdésem lehet -e erre rálapozni, vagy érdemesseb feltörni, és ez után lerakni lapokat?

Figyelt kérdés
Cementlapra járólap?
2019. jan. 1. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem mozognak a cement lapok rálehet lapozni .DE erről inkább a burkoló ad véleményt,mikor megnézi .
2019. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha stabil és nem gond, hogy annyival magasabb lesz akkor minden további nélkül megoldható.
2019. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
Rá lapozhatsz ha nem mozognak.
2019. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Viszont álltalában ezek alatt a cementlapok alatt milyen réteg lehet? alatta beton lehet? Két éve vásároltuk a házat , így sajnos nem tudom, azért kérdezem, mert az elképzelés az lenne ha felszedem , hogy ujrabetonoznánk, persze a megfelelő rétegben...
2019. jan. 1. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
erre így képtelenség jó választ adni,látni kéne
2019. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi van alatta? Azt ha felszeded akkor látod, de ha látni, hogy egyértelműen stabil, akkor én nem csinálnák plusz munkát magamnak.
2019. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mozognak a lapok akkor szerintem hálót kellene letenni az aljzatkiegyenlitőbe aztán mehet rá a járólap. De ha szakemberrel csináltatod úgyis úgy csinálja ahogy ő szokta.
2019. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem mozog, nem kopog, akkor nyugodtan burkolható.

Cementlap alatt kb 2-4cm misung van. Alatta aljzat beton.

2019. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!