Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha egy (villanyszerelő)...

Ha egy (villanyszerelő) szakember azt igéri, holnap jön és felszereli a csillárt, hány hetet kell várni rá?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 10:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És hányszor illik megsürgetni?
2019. jan. 12. 10:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakember időre jön,ha késik telefonál.😁

A KÓKLER "szakember" talán el sem jön.😱

2019. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Kizárólag szerencse kérdése.

Ha nem jött, hívd fel! Ha nem veszi fel, akkor 2 óra múlva másik számról. És kezdj el keresni másik villanyszerelőt!

Tapasztalatból beszélek.

2019. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Mostanában már ritkán fordul elő, hogy átvernek. Régen ez mindennapos volt, de aztán elvéreztek a linkek. Gondolom, most is akad egy-kettő, de nem jellemző.
2019. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mindentudó99 ***** válasza:
29%
Így van több számról hívogasd. Egyébként ez azért van mert nem tétel sőt nyűg nekik egy csillárral bajlódni. Szinte veszteség kimennie. Inkább kábeez ve házakat fél milláért. Sok munka van evés szakember. Nálunk aki ilyet csinál csak inkább megszánja az embereket azért megy ki ilyen melókra sokszor nagy nehezen. Inkább telepíti a kamerarendszereket és vezetékez komplett házakat.
2019. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hozzánk egy BS kisautomata (biztosíték) cseréjéért kijött a megbeszélt időpontban. Budapest, XIII. Kerület.
2019. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

RENGETEG szakember nem jön ki, sokan nem is szólnak vissza.

Én egyszer szoktam rájuk telefonálni, utána keresek másikat. Ha már ki kell fizetnem az adott összeget, akkor annak adom, aki megérdemli, könyörögni nem fogok senkinek.

2019. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én már vagy egy~két éve a Jófogáson keresek(és általában gyorsan találok)mindenféle szakit.

Meghirdetem,hogy mit kell csinálni,írásban megbeszélünk mindent,ha kell,fényképe(ke)t küldök.

Nekem eddig "bejött".

2019. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha azt ígéri hogy holnap jön az már gyanús. A normális szakemberek manapság hetekre, hónapokra be vannak táblázva. Ők nem ígérik magukat másnapra, nem olcsók, sőt az ígért dátumhoz képest csúszhatnak, de nem tűnnek el.
2019. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyébként egy csillár tényleg csak nyűg nekik, egyetértek. Az én férjem mással foglalkozik, de ő is volt hogy megsajnált mondjuk egy idősebb nénit, és pár ezresért olyanban segített neki amihez nem is kell a szaktudása, pedig közben nagyon be volt táblázva. (Aztán még a néni sértődött meg rá amikor várnia kellett.)
2019. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!