Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyit illik fizetni a...

Mennyit illik fizetni a tisztasági festésért?

Figyelt kérdés
Ismerőssel szeretnék festetni. Nem ez a szakmája, de ért hozzá. Szeretném megfizetni rendesen, de nem tudom, mennyi az elfogadható? Idő vagy mennyiség alapon megy?
2019. febr. 5. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Amennyit kér, annyit fizetsz neki. Csak beszéljétek meg előre. Ha nem kér pénzt, nem adsz neki.
2019. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

250-300 ft/m2, vagy napi 10-12.000

Ez baráti ár szerintem.

2019. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha ismerőssel festetetnék úgy egy ezrest adnék neki 1 órára, tehát ha egy műszaknyi időt ott van, mondjuk 8-10ezer. Szerintem ez reális.
2019. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő nem akar elfogadni, de én szeretném rendesen megfizetni. Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 6. 00:24
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez a legrosszabb, amit most csinálsz. Előre nem beszélted le, hiba. "Piaci" alapon akarod kifizetni, hiba. Mert vagy alulbecsülöd, vagy pedig többet fogsz neki adni, mint amennyiért egy szaki elvégezte volna.

Ha már nem akar pénzt elfogadni, akkor vegyél neki valami hasznos ajándékot.

2019. febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha szereti a szeszt, akkor egy drágább piát, mondjuk egy whiskyt.

Ha nem szereti, akkor valami más hasznosat 5-8.000,-Ft értékben.

2019. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!