Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen hengerrel fessek, hogy...

Milyen hengerrel fessek, hogy ne szedje le a vakolatot/glettet?

Figyelt kérdés

Önkormányzati bérlakásban laktam 2 évet. A lakás eléggé elhanyagolt állapotban volt, de különösebben nem is költöttem rá, mivel tudtam, hogy csak ideiglenesen lakom itt.

Most viszont leadom végre, így kötelező a tisztasági festés. A bajom az, hogy néhol láthatóan hólyagos a festék, kicsit kopog, kong is a fal és félek, hogyha hengerrel nekiesek, akkor az lekapja. Ezt onnan tudom, hogy a fürdőt kifestettem volna és a rövid szőrű henger lekapta azonnal.

Mivel tudnám ezt megelőzni azon kívül, hogy kaparjam le és gletteljem az egészet telibe? Ezt nem szeretném, jó lenne, ha le tudnám gurítani simán. Esetleg áztassam fel a falat egy kicsit spricnivel? Vagy alapozóval kenjem át? Megköszönnék minden költség és időhatékony tanácsot. :)



2019. febr. 13. 02:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nedves, csak könnyebben lejön. A problémás részeket csináld ecsettel.
2019. febr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!