Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szubjektív véleményekre...

Szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi! Ti a lapos, vagy a mély öblítésű wc csészéket szeretitek jobban és miért?

Figyelt kérdés
Én a laposat, mert a végtermék nem fröccsen vissza az ember fenekére, és az sem igaz, hogy dobj bele papírt, és nem csobban, mert ahogy a kaka ráesik, csobban az ugyanúgy.

2019. febr. 26. 14:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Mély, mert ha ülve törlöd ki nem érsz hozzá a végtermékhez.
2019. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én a laposat, pedig elég nagyokat alkotok, de eldől az és ülve törlöm ki, de úgy sem érek hozzá, viszont nem csobban.
2019. febr. 26. 14:30
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos azok a mély öblitésű wc csészék már nem kaphatók,amiben nem csobbant vissza .Ennek a " vissza csobbanósnak" az a lényege,hogy a termék egyből víz alá kerüljön,ezáltal csökkenjen a szag .Olyan helyekre ahol csak elszívók vannak,mind ilyet raknak le .A laposat jobbnak tartom .
2019. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Mély. Én azt szoktam meg. Nekem nem csobban vissza. Nem koszol úgy.
2019. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk lapos van apukám miatt, mert nyombélfekélye volt és fontos ellenőriznie a produktumot. Egyébként ez egészségesnek tartott emberek esetében is fontos lenne, mert rengeteg betegségre utaló jel van a székletben, anélkül, hogy ebben valaki "gyönyörködne"

A mélyöblítésesnél is van első és hátsó kifolyású, nem mindegyik csapódik vissza.

2019. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

Lapos !

Kiráz a hideg a gondolattól is, hogy a mély öblítésű klotyón ülve visszacsapódik rám a sz@rlé.

2019. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

Marha jó a kérdés! :)


Lapos.

Abba hányni is jobb.

2019. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Lapos.
2019. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy az én vécém extra vagy mi, de az enyém mély, és mindegy milyen magasról mekkora kaki csobban bele, sosem fröcsköl vissza. Általában elmerül alul egy halk buggy kíséretében. :D


Nekem amúgy mindegy, ha lapos lenne, az se zavarna.

2019. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Utolsó! a csészédről légyszi feltöltenél egy képet, vagy küldenél priviben?
2019. febr. 27. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!