Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szubjektív véleményekre...

Szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi! Ti a lapos, vagy a mély öblítésű wc csészéket szeretitek jobban és miért?

Figyelt kérdés
Én a laposat, mert a végtermék nem fröccsen vissza az ember fenekére, és az sem igaz, hogy dobj bele papírt, és nem csobban, mert ahogy a kaka ráesik, csobban az ugyanúgy.

2019. febr. 26. 14:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
Lapos, és természetesen egyből lehúzom, így nem nyúlok bele véletlen se törlésnél, és nem kell szagolgatni a büdöset. A vízzel nem kell spórolni mert fúrt kútból megy
2019. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mindkettő van,a laposnál eldől bár volt másik helyen véletlen olyan hogy megkarcolt dőlés közben a torony,és az rosszabb mint a csobbanás,bár ha bele pislantottál előtte akkor nem tudom melyik a rosszabb a pisis csobb vagy a torony visszatér.Szóval előny az ha mély és úgy lapos,bár én állva törlöm,a csobbanós is van olyan hogy tökmindegy milyen irányban esik erre,vagy arra,akkor sem csobban vissza,viszont én a csobbanósat használom ami képes visszacsapni,de ha megfelelő a bombázási szög,nem csobban vissza,úgy esik ahogy kell, meg az az előnye tényleg hogy a szag kevesebb mert elmerül,a laposnál rögtön le kell nyomni a gombot mert kicsit is ott ülsz már nyithatod az ablakot amivel igazából semmi gond,csak arra akartam kilyukadni hogy hiába az elszívó nálam is van mindkét helyen.
2019. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Dave092 ***** válasza:
92%

Is is. A lapos azért jó mert nem kell megágyazni a produktumnak előzetesen a csobbanás ellen, a mély azért jó mert könnyebben elbánik a nagyobb darab makacs adagokkal is. Ha hosszúra sikerül a laposnál nehezebben veszi be a kanyart :D

De azért örülök, hogy Árkádokban, plázákban mély van. Ha abból sikerül az embereknek undorítót kihozni, mi lenne a másikkal...

2019. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%
A csobbanás zavar, a másikat szoktam meg. Én mindig állva törlöm, eszembe nem jutna ülve, sose próbáltam. A válaszokat olvasva esetleg legközelebb kipróbálom ülve.
2019. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
33%

💩

😂

2019. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%
A témának több éves foruma van és a konklúzió, hogy a mély jobb. Szerintem is az a jobb.
2019. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
84%
Mélyöblítésű! Higiénikusabb, illatmentesebb és kevés vízzel is lemennek a dolgok. A miénk nem csobban vissza.
2019. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos laposöblítésű van nekünk, de megbántuk. Nagyon gyakran dugul el, nehéz tisztítani.
2019. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Utolsó:vagy beledobáltok olyat is, ami nem belevaló vagy alacsony nálatok a víznyomás és öblítőszelepes a lehúzó technológia.
2019. júl. 4. 19:09
 20/29 anonim ***** válasza:
70%

Már jobb áruházakban lehet kapni igencsak praktikus mélyöblítésűt...a lapos problémásabb.

Nagyon nem mindegy, mekkorát/milyent szarik a versenyző,és mekkora a monoblokk tartály..

2019. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!