Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van itt olyan személy, aki...

Van itt olyan személy, aki már vett részt otthon melege pályázaton (konvektor csere)?

Figyelt kérdés
Kifejezetten olyan embert keresek, aki idősebb hozzátartozójának segített. Menetére, bonyolultságára, elbírálásra stb. gyakorlatilag mindenre kíváncsi volnék. Jöhet hozzászólásban vagy privát üzenetben is.
2019. márc. 24. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Konvektorcserében nem, de hűtőcserében idősebb hozzátartozónak segítettem. Nem volt nagy macera, a honlapon le van írva minden. Csak annyi dolga volt az illetőnek, hogy be kellett jönnie a boltba, amikor megvettük a hűtőt, mert alá kellett írnia valami papírokat, amikre elég sokat kellett várni. De mintha azóta olyat is olvastam volna valahol, hogy már nem muszáj személyesen ott lennie a pályázónak. Meg valószínűleg meghatalmazással is lehetett volna.
2019. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez az infó is több a semminél.
2019. márc. 27. 21:47
 3/3 mi lenne ***** válasza:
itt van 1 link, most olvastam: [link]
2019. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!