Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panellakásban mennyire hatékon...

Panellakásban mennyire hatékony a vízcső szigetelés, és hogyan zajlik ez?

Figyelt kérdés
A fölöttem lévőnek jó szokása hogy hajnali 1-kor fürdik,és csumára kinyitja a csapot,a csövekben áramló víz hangja meg kb olyan mint a niagarának,milyen módszerrel lehet ezt leszigetelni,illetve hatékony ez a módszer?
2019. ápr. 13. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Na, ezért nem mennék vissza a büdös életben társashàzba lakni!!!

De te tudod, tovàbbi jó szórakozàst :)


Amúgy ha a felettem/mellettem lakó ezt csinàlta volna, esetleg a gyerekem felébreszti, lemegyek, és elzàrom a főcsapot.Ha ez nem megy, àllon vàgom.

2019. ápr. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha elzárod a főcsapot,akkor én krnálak meg,mert ha olyan a munkarendem és meló után lefekvés előtt letusolok,mert nem úgy van mint nálad,hogy túrós fszal fekszem, mint te 1-es.Ezt inkább meg kellene először beszélni nyugodtan nem pedig haraggal,mert lehet,hogy nem bosszantásod miatt kénytelen ilyenkor tusolni.

Sajnos a társas házi életnek vannak hátránya is,de ha mindenki mindenért verekedne egy lakóközösségben,akkor egész nap mehetne a banzájn mindenki mindenkivel és sosem lenne vége.Még kertes házak szomszédok is állnak háborúban,pedig sok mindent meglehetne oldani harag nélkül,megbeszélve egymást segítvede nem minden ember hajlandó erre.

A szigetelést inkább csak úgy lehetne megoldani,hogy beburkolva pl fával a csövek mellett,hogy maradjon hely a szigetelésnek és így tenni csőhéjakat több rétegben,vastagon a csövekre.Ez halkít rajta,de nem lesz teljes a csend.

2019. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Aki ezt nem bírja, költözzön el.
2019. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Vagy költözzön a legfelső szintre!
2019. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!