Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel tudom a régi festéket...

Mivel tudom a régi festéket eltűnteni az ablaküvegről?

Figyelt kérdés

Van egy ajtó amit fel akarok újítani, de régen valaki összekente az üveget festés közben...

Azt el lehet valamivel tüntetni arról a vékony üvegből?



2019. ápr. 13. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pl.:

[link]

2019. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima borotvapenge.Ezzel csináljuk nagyanyámék óta.Vagy az egyes ötlete.
2019. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most olvastam csak a válaszokat! Köszi,de eszembe jutott, hogy régen ahol dolgoztunk használtunk hideg zsíroldót. Az fel lazította rendesen a festéket ha rajta hagytad vagy 5 percig. Ezt csak azért írtam le hogy hátha valaki még bele olvas és zsíroldót felkelni kis vékony ecsettel. Az a baj az ecset szálait is megeszi szóval a legolcsóbb ecset oda jó aztán volt ahol csak zsebkendővel töröltem le és volt ahol pengével, de sokkal könnyebben le jött mint szárazon.Szóval ezt a kérdést jól megválaszoltuk :) De hátha segít valakinek. Sziasztok
2019. ápr. 14. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!