Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Konyhai süllyesztett mosogatókagylót érdemes körbeszilikonozni vagy elég a gyári gumigéder is?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Mosogatókagyló, szilikonozás, gumigéder, beszivárgó víz

ápr. 15. 18:13  Privát üzenet  

A válasz
Túró Rudika nevű felhasználó válasza:

Vagy-vagy. elég az egyik. Én a gyári gumit raktam, semmi gond vele. Igaz vettem még pár lefogatót, mert a 4 darabot amit adtak hozzá keveseltem.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 15. 18:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Itt többel van lefogatva, mint 4.

# 2/2Időpont ápr. 15. 18:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes megvenni egy 15 éves könnyűszerkezetes házat? Meddig bírják ezek?
Családi házra napelemeket rakatni fűtés arról üzemeltetni érdemes?
Érdemes karbantartást és garanciát kérni évente 20. 000 forintért légkondira?
Nyíregyháza és környéke hol érdemes trapézlemezt venni?
Szobafestő töltőkészlet érdemes venni?
Festő urak! Vályogház, homlokzat, kőpor vakolat, milyen anyaggal érdemes festeni?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!