Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hisec bejárati ajtót miért...

Hisec bejárati ajtót miért nem rögzítették a beszereléskor csavarral, csak purhabbal nyomták körbe?

Figyelt kérdés

Először szintbe hozták, majd ékeltek valamit és jött a purhab. (Úgy fogalmazott a beépítő, hogy feszítő hab).

Biztonságos így egy bejárati ajtó? Én azt látom egyenlőre, hogy teljesen masszív, nem mozog semerre sem.


2019. ápr. 22. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jól átvertek vagy nem láttad mikor befúrják a csavarokat, ami 1-2 perces művelet maximum.
2019. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, csak elég késsel körbevágni, oszt belököm. Jó iparost sikerült húzni.
2019. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tokba oldalankènt van 3db kör alakű műanyag takaró kupak. Azt kiveszed, ott kell lennie a csavaros rögzítèsnek.
2019. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsónak, igen azt néztem, viszont amikor levettem akkor feszítőhab nézett velem szemben.
2019. ápr. 22. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Fa bejárati ajtót vettünk.Ahhoz sem adtak rögzitő csavarokat.Nem is raktak bele ,csak a pur hab rögziti,egyenlőre tökéletesen.

Hát én megnézném aki egyszerűen körbe vágja ,mert még az ajtó mellé jött 2 cm malteros lesimitás .A habot sem látni .

2019. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fa ajtónál süllyesztik a csavart, utána 10-es kis fa korongot kalapálnak a lukba. Az takarja el. De ma már minőség=0
2019. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igy is lehet, de peldaul a legtobb lakasbiztositas megszabja, hogy az ajtonak X centimeterenkent a falhoz kell lennie rogzitve, kulonben betores eseten nem fizet.
2019. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néhány csavart se tart sokáig elvágni egy jó akkus flex-el.
2019. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!