Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vályogházban lehet ytong...

Vályogházban lehet ytong válaszfalat húzni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 00:49
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ugyan kintilthatná meg. Miert ne lehetne?
2019. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
lehet, de a csatlakozásnál mindig el fog repedni a sarok (bármiből építed a falat)
2019. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehet. A sarki repedésről nem hallottam, de a 2. válaszolónak bizonyára van tapasztalata, vagy látott - hallott erről.

Ez szerintem kiküszöbölhető egy dilatásiós (rugalmas) anyag beépítésével, ami nem észbontóan drága mulatság. Vagy az ytong téglákat ereszd be a vályogfalba, ahogyan a téglafalnál kötik a sarkakat. Érdeklődj szakembernél: építésznél.

2019. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bele kell kötni a másik falba és nem reped meg. A válaszfalakat is így csinálják.

Ytong egy részét 2-3 soronként bevésed a vályogfalba és oda is raksz kötőanyagot.Oszt nem reped meg.

2019. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!