Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagyságrendre mennyivel lehet...

Nagyságrendre mennyivel lehet drágább Tenerifén egy lakás/ház felújítás, mint Mo-on? Mire érdemes kint odafigyelni?

Figyelt kérdés
Elsősorban a Kanári-szigeteken élő/élt magyarokat kérdezem...

2019. máj. 12. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Kíváncsian várom vajon mennyi Kanári-szigeteken élő magyar olvassa a gyk-t és ezek közül vajon mennyi tudja, hogy mennyi egy lakásfelújítás ott...
2019. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nézelődtem ott ingatlanügyben, a vételár kb. annyi, mint Bp. belvárosában. Az építési ktg. szokott igazodni ehhez, tehát max. 10%-kal lehet több, mint itthon a belvárosban. De mivel alig van jó szaki, itt brutál sokat kérnek, 10x-esét a vidéki munkadíjnak.

Fb-csoportban tudsz érdeklődni, vagy spanyolul, angolul ottani ingatlanostól, de sok ott a magyar, azért inkább FB-csoportban.

2019. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a csoportnak utánanézek. Ingatlanost már találtam, remélem, hogy tud majd segíteni építésvezetővel kapcsolatban is.
2019. máj. 13. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!