Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Henger alakú WC tartályt...

Henger alakú WC tartályt milyen néven keressem? (A kereső csak a hagyományosat adja ki,1 fajta henger alakút találtam, de az 25 ezer. )

Figyelt kérdés

Nyaralóba kellene, nincs víznyomás (ha sok szomszéd van kint, 1 bar alatti), így a normál feltöltőszelepes tartály nem működik (folyik a víz vagy alul, vagy felül).


Volt egy műanyag henger tartályunk, amit most lecserélnénk, de nem találok sehol a neten hasonlót (wc tartályra ha rákeresek, csak a hagyományos lehúzóst adja ki).


Illetve 1 fajta henger alakút találtam, rozsdamentes acélból, ami 25 ezer...


Más neve van, vagy már nem gyártanak ilyet?

(Tudnák csinálni poroltóból, de nem tudom, régen milyen festéket öntöttünk bele, hogy ne rozsdásodjon a belseje.)


2019. máj. 16. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemigen lesz, a FERBOK volt, de már csak fémből van, hogy rákerestem.
2019. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem! "nincs víznyomás (ha sok szomszéd van kint, 1 bar alatti), így a normál feltöltőszelepes tartály nem működik (folyik a víz vagy alul, vagy felül)."

Alul a víz súlya miatt zár, felül pedig a szintszabályzó zár el, feltéve, hogy a csövön eljut a víz a tartályig...


A poroltót próbáld ki festés nélkül, nem hiszem hogy a rozsdásodás problémát okozna. (A betápláló vízcső vezeték belseje sincs felület kezelve...)

2021. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!