Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Henger alakú WC tartályt milyen néven keressem? (A kereső csak a hagyományosat adja ki,1 fajta henger alakút találtam, de az 25 ezer. )

Nyaralóba kellene, nincs víznyomás (ha sok szomszéd van kint, 1 bar alatti), így a normál feltöltőszelepes tartály nem működik (folyik a víz vagy alul, vagy felül).

Volt egy műanyag henger tartályunk, amit most lecserélnénk, de nem találok sehol a neten hasonlót (wc tartályra ha rákeresek, csak a hagyományos lehúzóst adja ki).

Illetve 1 fajta henger alakút találtam, rozsdamentes acélból, ami 25 ezer...

Más neve van, vagy már nem gyártanak ilyet?

(Tudnák csinálni poroltóból, de nem tudom, régen milyen festéket öntöttünk bele, hogy ne rozsdásodjon a belseje.)

máj. 16. 14:31  Privát üzenet  

A válasz
Nemigen lesz, a FERBOK volt, de már csak fémből van, hogy rákerestem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 20:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik már olyan falfestő henger ami digitálisan feltöltött képet fest a falra?
Festő/Teddy Henger "színkódok"?
Erdemes kifizetni a festest egy nagy lakasra? Henger vagy pisztoly?
Szivacsos festőhenger vagy a finomszőrű henger a jobb? Melyik add minél simább felületet?
Hogy lehet úgy lefesteni a falat falfestékkel, hogy tükörsima felületet kapjak, és ne a teddy henger felületét?
Van kimaradva szilikonos vakolathoz alapozom, ami pont eleg lenne kb. Jo otlet ezt felhasznalni festes elotti alapozasra? Vagy helyesebb a festekhez ajanlott alapozo hasznalata?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!