Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha a frissen ragasztott...

Ha a frissen ragasztott tapétát vasalóval elegyengetem attól még megfogja a ragasztó?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A tapétát nem vasalóval szokták el egyengetni,hanem tapéta hengerrel .
2019. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Hozzá ne nyúlj, megbánod!

Ha jól raktad fel, reggelre abszolut sima lesz.

Ennek nagyon egyszerű titka van, amit sokan (amatőrők) nem tudnak.

Amikor ragasztózód a tapétát, bekenés után végeit visszahajtod úgy, hogy végei összeérnek, és legalább 15-20 percig hagyod, hogy "átázzon", így megnyúlik. Közben persze az első után lekenek még vagy 5-öt.

Aztán felrakom az elsőt, még csak kefét se nagyon használok, kézzel lesimítom, jöhet a következő.

Reggelre olyan mint a dob....

2019. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz.
2019. máj. 29. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Vasalóval nem mernék nekimenni. Én kézzel és kefével simítottam. Ha valahol levegő került alája és nehéz volt kiszorítani az oldalára, akkor tűvel átszúrtam a buborékot és kisimítottam a tűvel szúrt lyuk felé. Nem látszik meg a helye.
2019. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az igazság hogy papírmasét csináltam. Dombormintás könyvborító lesz, gipszbe nyomtam a szalvétát és papírlapot rétegváltásokkal és egy kartonnal simítottam de még nem száradt meg. A vasaló elsimította amit szerettem volna még kiderül milyen lesz.
2019. máj. 30. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!