Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tapasztalataitok szerint IKEA...

Tapasztalataitok szerint IKEA konyhabútor kicsi konyhába kb. mennyi idő alatt készül el beszereléssel együtt a megrendeléstől számítva úgy, hogy nem kell bele se beépített mosogatógép, se sütő, se hűtő?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan ugyan annyi idő mint ha gépekkel kérnéd
2019. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagyis?
2019. jún. 7. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tervezéssel együtt kértem (épp tegnap), mert bonyolultabb munkalapot kell szabni. Azt mondták, csütörtökön jönnek és kb. 6-8 hét lesz.

Gyanúm, hogy sem a méret, sem a forma nem számít, egyszerűen, ennyire be vannak táblázva.

2019. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De jó, épp tegnap? A budapesti üzletükben, vagy másikban?

És a régi bútorral mi van? Azt is elintézik ők, kiszedik, elviszik, vagy arról külön kell gondoskodnod?

2019. jún. 9. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A Soroksári IKEÁ-ban voltam. Nekem elszállítás nem kell, de arra itt van a válasz:

[link]

2019. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 10. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!