Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van valaki aki kitudta tanulni...

Van valaki aki kitudta tanulni a kőműves, burkoló, gipszkarton szerelő vagy nyílászáró szerelő szakmákat felnőtt képzésekben?

Figyelt kérdés
Kiszeretnem tanulni valamelyik szakmát csak nem tudom melyik iskola tudna bisztositani elméleti és gyakorlati képzést hogy majd utána egy alap szintű tudással felvegyenek valahova

2019. jún. 15. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy gyerekkori barátom kb. 30-32 volt, amikor elment gipszkartonos iskolába, és sikeresen el is végezte azt. Előtte is dolgozott részben gipszkartonnal, mert festő volt, másodszakmának tanulta ki a gipszkartonozást. Ma már mindkettőt csinálja, tehát nem ördögtől való dolog ez a szakma, megtanulható.

Ő Hatvanban végezte az iskolát, de szerintem bármelyik nagyobb városban találsz ilyen irányú képzéseket.

2019. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Nem az a problémám hogy nem találnék egy olyan felnőttképzést hanem az hogy nemvagyok bisztos benne hogy rendesen tanitanának mondjuk elméleti órán meg sokan mondják azt hogy nem megyek semmire ezekkel mert nem tanítanak ki
2019. jún. 15. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elméleti rész max 10 A4es oldalon elfér, minden más csak felesleges időpazarlás. Csak valamivel indokolni kell a képzés árat. A gyakorlati rész a lényeg és hogy használd az elméletet közben.


Haverommal youtuberól tanultuk meg az alapokat, 4,5x10 méteres mennyezet szintezésében 2mm lett összesen, a falakba +-1-2°. Mindezt elsőre.

2019. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De milyen iskola tud rendes gyakorlati órát bisztositani a tanulóinak ?

Nemvagyok bisztos ezekben az OKJ képzésekben sem bisztos

2019. jún. 15. 15:10
 5/7 anonim válasza:
Nem bisztos, hanem BIZTOS. Egyeblent nagyjabol mindegy, hogy melyik iskolaba mész.
2019. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írni is meg kéne tanulni ugyebár...😈

KI SZERETNÉM TANULNI (kitanulni vagy megtanulni és nem kiszeretni...)

2019. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

""Írni is meg kéne tanulni ugyebár..""

A kérdésre nem tudsz válaszolni??

Mi vagy magyar szakos ...nem szeretni Én okos ilyeneket! Vagyok Én Kínai.

2019. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!