Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen ágyneműhuzat anygot...

Milyen ágyneműhuzat anygot ajánlanátok a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

Olyan anyagra gondoltam, ami fénylik, kellemes a tapintása, a lényeg, hogy erre nem tapad állatszőr.

Vásároltam pamutszatén ágyneműt, de az nem ez a fajta anyag , hanem matt, puha, és tapad a szőr rajta.

Amire gondolok az a szatén, selyem szatén, krepp szatén, hernyó selyen közül melyik anyag? Köszi előre is.



2019. aug. 5. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ágyneműhuzatnál a lényeg, hogy ne tapadjon rá az állatszőr? WTF??? Hát hajítsd ki a macskát.
2019. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam két olyan ágyneműhuzat van, amire nem ragad a szőr és kellemes tapintásuk van. Mindkettő 100% poliészter. Az általad felsoroltakat nem ismerem.
2019. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szatén ágyneműt használok, 100% polieszter ez a csúszós fényes fajta. Kutyám elég sűrűn velem alszik, erre nem tapad a szőre. Viszont ez a fajta anyagot vagy szeretni vagy utálni lehet, erre készülj fel.
2019. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen akkor egyre gondoltunk.
2019. aug. 9. 05:14
 5/5 anonim válasza:
Igen, ahogy azt az előttem hozzászóló is írta ez a szaténselyem. Ez műszál 100%-ban de nekem nagyon is kényelmes csak ebben alszok meg neked a problémádra is ez lenne az olcsóbb megoldás, mert olyan 10-20 ezer között kijönne egy teljes szett. Van a drágábbik a hernyóselyem na az az igazi selyem az nem műszál abba nem izzadsz bele és még kényelmesebb mint a szatén... de az ára olyan 150-200 ezer között van
2019. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!