Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elkellene tennem a ruhákat,...

Elkellene tennem a ruhákat, és hajtogatnom de huzom-halasztom mindig, mit tegyek hogy vegre odaálljak es eltegyem?

Figyelt kérdés

Szegyen de majdnem 30vagyok, ferjnel a ruhak az eggyetlen ellensegeim. Mit tegyek hogy legyek motivalt es legyen kedvem megtenni?

Szivesen fozok, a kertet szivesen rendezem, csak a hazba nem szeretek lenni egyedul..

Ti mit csinaltok hogy legyen kedvetek?


2019. aug. 17. 15:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Tudom hűlyen hangzik ez az egesz csak nem birom az egyedulletet, bezartsagot , es unalmas nagyon a ruhaelteves.

Mit tegyek hogy legyen kedvem..?🤔🤔

2019. aug. 17. 15:54
 2/13 A kérdező kommentje:
Másnak pl. tesomnak szivesen kitakaritom a hazat, mindig csodalkozik milyen gyors vagyok, de az enyemre nem vagyok motivalt😩
2019. aug. 17. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Még kiírtad ezt a kérdést, a fele ruhákat simán elpakoltad volna 😂😂😂
2019. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jajj, mintha magamat hallanám. 😁 minden házimunkát szívesen csinálok, csak ablakot pucolni meg ruhát hajtani ne kelljen.

Vagy valami zenét kapcsolj be hozzá vagy indíts el egy sorozatot/videót. Pár perc (attól függ, mennyi ruha), és meg is vagy vele.

2019. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Vannak opciók

Hajtogasson a férjed!

Vegyetek kevesebb felesleges ruhát!

Vegyél fel egy bejárónőt!

Hallgass hangoskönyvet kőzben!

2019. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tessék Neked egy videó, hogyan hajtogass gyorsan, könnyen! :-)

https://www.youtube.com/watch?v=ZmPL9Th4gQg

2019. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hallgass valami pörgős zenét és igyál valamit.
2019. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
alkoolra gondolsz? az is jo otlet hetvegen, a martini a kedvencem.. de lehet koran van még ahoz 😒
2019. aug. 17. 16:53
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Bulizz egy jót közben! Azt írtad, egyedül vagy a házban - hát én biztos beraknám a kedvenc zenéimet, aztán úgy óbégatnék közben, ahogy a torkomon kifér! :D
2019. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Allj neki es csinald. Hidd el, pikk-pakk megleszel vele. Gondolj arra, hogy gyorsan letudod es kesz. Illetve ne halmozd fel. Ahogy leszarad egy adag mar hajtogasd is el. Sajnos maguktol nem mennek a szerkrenybe!
2019. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!