Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SOS! Corvin környékén olcsó...

SOS! Corvin környékén olcsó mosoda?

Figyelt kérdés
Sajnos sikerült mosógépmentes lakásba költöznöm, és azt hittem, nem lesz nehéz, de igen. Az utcánkban lévő mosoda nagyon drágán mos, kapásból 4 adag (színes+sötét+lepedő+ágynemű) 10 ezerbe kerülne, és ezt, vagy a felét bevállalni 2-3 hetente sok lenne. Van olyan a környéken, ami ennél olcsóbban vállalja? Önkiszolgáló is jó, tehát én viszek oda mosószert.
2019. szept. 5. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Bár hosszú távon nem volnba érdemesebb venned egy mosógépet? Legfeljebb magaddal viszed költözéskor.

2019. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a mosógépet javaslom inkább.

30-40 ezerért már egész jó gépeket lehet kapni használtan is.

Gépészeti kiállásoknak sem muszáj lenni (vezetékes víz, szennyvíz) simán rá lehet kötni egy fürdőszobai csapra, a mosóvizet meg a mosdóba/kádba belevezetni.

2019. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, valószínű az lesz. Kapásból féláron dolgoznak.

Így is 100 ezerbe került a hiányzó dolgaim megvásárlása, jobb visszafogni a költekezést. 1 évig tervezek maradni, utána meg olyan helyre megyek, ahol lesz mosógép, tehát most inkább nem vennék.

De eszemben volt, van is beszerelve mosógépes csap, csak nem nagyon férne oda. Van egy szekrény a kád mellett, ami kihasználatlan, de elpakolni se nagyon lehet hova, az foglalja a helyet.

Most pedig hétvégén az előző helyemre vissza tudok menni mosni, aztán az ágyneműket amúgy sem fogom olyan gyakran mosni, csak mivel újak, ezért feltétlenül ki kell.

2019. szept. 5. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

"aztán az ágyneműket amúgy sem fogom olyan gyakran mosni, csak mivel újak, ezért feltétlenül ki kell."


Hogy mi? :))

2019. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem lesz olyan gyakori az ágyneműk mosása, mint a fehérneműké, csak most összegyűlt minden. Az új lepedőre az van írva, első használat előtt mossa ki.

Tehát nem lesz minden héten 4 adag mosásom, de a drága helyen 2 is sok lenne. Ez a corvinos pont belefér.

2019. szept. 5. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Én hetente cserélek agyneműt is. Szerintem a mosogép a mai világban már elengedhetetlen tartozéka egy háztartasnak :(
2019. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!