Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógép első nagy trisós...

A mosógép első nagy trisós kipucolása után milyen gyakran érdemes karbantartó trisós mosást végezni?

Figyelt kérdés
sokat van használva a mosógép
2019. szept. 7. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A mosógépet fölösleges trisóval mosni, sem elsöre, sem késöbb, attól csak tönkremegy
2019. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én se trisóznám. Vannak mosógép tisztítók. Évente egyszer szoktam.
2019. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Trisóval még soha nem tisztítottam. Néha, úgy kb. évente, félévente ecettel szoktam tisztítani. Beleöntök fél üveg ecetet, majd lefuttatom a legforróbb programot.
2019. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

1# A trisó ugyan úgy lúgos mint a mosószerek, nem tesz tönkre semmit sem, (se a műanyagot, sem a rozsdamentes fémet; mert más nincs ott)jól oldja a szerves és zsíros lerakódásokat, kiváló vízlágyító. Mosószer adalék is szokott lenni.

A mosógép tisztítók sav vagy azok keverékei, és egy csomó illatanyag. Nem árt megnézni a termékek összetevőit, ami mindig fel van sorolva.

Én évente 2x szoktam átmosni vele, és 10 év feletti a gépem már.

2019. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
2 havonta szoktam kitisztítani mosógép tisztító folyadékkal. De el szoktam felezni, egyszerre csak a felet használom fel. Illetve mindig nyitva van az ajtó és a mososzer adagoló fiok is.
2019. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Mit jelent a sokat van használva?

Örökké 40 fokon megy jó sok öblítőszerrel?


Legalább havonta 1x nyomj neki egy 90 fokos mosást sima pamutlepedőkkel.

2019. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!