Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitöl "büdösek" a fekete/sötét...

Mitöl "büdösek" a fekete/sötét ruhak mosás után?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdödött, es csak a fekete es sötét ruhák... Szaradas utan semmi illatuk.

Próbaltam csökkenteni a mennyiséget, de semmi. Legutòbb alig volt benne par darab...


Szinesbol/vilagosbol duplaját beteszem, es tiszták, joillatuak.


2019. okt. 1. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom nem a színtől, hanem az anyagtól függ.

Én nem bírom a műszálat, még a kevertet sem, így minden holmim csak természetes anyag. A feketék ugyanolyan szagúak a mosás után, mint a többi.

2019. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minden ruham termeszetes anyagu, ekcema miatt.
2019. okt. 1. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

#2

Akkor nem tudom.:(

2019. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nincsenek túl sűrűn teregetve? Akkor szoktak nekem ilyenek lenni a ruháim, ha nem tudnak átszellőzni száradás közben. Nekem is főleg a sötétek, mert azok nagyobbak.
2019. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is a teregetésre tippelnék, nem tud a levegő közöttük járni rendesen. Illetve nekem az segített még, hogy anyag szerint is válogatok nem csak szín szerint. Pl. farmert nem mosok együtt a fekete polókkal. Nekem azóta minden ruhám illatos.
2019. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ekcéma?

El kéne már felejteni azt az öblítőt. Neked szagmentes ruha kell, azaz öblítőmentes. A ruhában lévő öblítőtől kínlódsz.

2019. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem a teregetes utan budos, hanem mosas utan, mikor kiveszem a gepbol.


Nem hasznalok oblintot, Persil Sensitive gellel mosok mindet, semmi mast nem hasznalok.

2019. okt. 2. 05:19
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Szűrőt mikor tisztítottad utoljára?
2019. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor a géped be van rohadva.

Nyisd ki a tetejét és öntsél bele forró vizet amit a gázon melegítesz. Úgy 5 litert. Aztán szivattyúzd le, majd ismételd meg legalább 3x a dolgot.


De az lenne a legjobb ha szét lenne szedve, szétszerelve kiganézva, nem ezzel a lötybölős forróvízzel, trisóval és hasonlókkal.

2019. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként PONTOSAN milyen gép?
2019. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!