Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek van elektromos ruhaszárí...

Kinek van elektromos ruhaszárító állványa? 120 watt. Mennyire térül meg? Jobb, mint a szárítógép?

Figyelt kérdés
ruhaszárítás,szárítógép,vasalás,ruhaszárító
2019. okt. 2. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Na ez aztán nagy teljesítmény .Mint egy csibe keltető .
2019. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem értem, mi térülne meg rajta? sose fog megtérülni a hagyományos ruhaszárításhoz képest.
2019. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenkor, amikor nem f, jol jön a gyorsabb száradásütünk de már viszonylag hideg van, jol jön a gyorsabb száradás. De a megtérölést nem is értem, hogy mi alapján akarod kiszámolni?
2019. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

120 watt pont arra elég hogy a villanyórát feleslegesen pörgesse.

Egy hajszárító 1000+ wattos, akkor szerinted 120W-al mennyi ideig szárítaná? :D

Ez csak egy népbutítás semmi más.

2019. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima ventilátort elé raksz és bekapcsolod bólogatósra az is sokat lendít a száradáson. A levegőt kell elmozdítani, szelet kell csinálni.
2019. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az 5. szerint ,én is úgy gondolom ,hogy a 20 w-os ventillel többre megyek.
2019. okt. 3. 06:36
 7/8 anonim ***** válasza:
A légmozgás a lényeg. Szeles időben ezért szárad meg gyorsan. De ha valami sátorba teszed és úgy forgatod rá a ventillátort, lógass bele pár jégakkut, ott lecsapódik a vízpára. :)
2019. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne jobb mint a szárítógép? A szárítógép ki is fújja a ruhákat (por, mosószer maradványok) illetve a levegőt sem párásítja. Össze sem lehet a kettőt hasonlítani.
2019. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!