Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sportcipőket milyen programon...

Sportcipőket milyen programon érdemes mosógépben mosni? Ki hogy szokta?

Figyelt kérdés
"Semmilyen" választ nem kérek.
2019. nov. 9. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
30 fokon, kímélő programmal. Beleteszem egy nagy mosózsákba és plusz teszek mellé egy régi nagy törölközőt. Eddig nem volt probléma.
2019. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A törölköző jó ötlet, köszönöm!

Egyszer tettem be sportcipőt kímélő programra (kézi mosás), de az annyira kímélő volt, hogy ugyanannyira koszosan vettem ki, ahogy betettem.

2019. nov. 9. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan teheted sima programra. Kímélőn nem lesz teljesen tiszta. Én 2-3 szoktam egyszerre plussz a régi törölköző közé. Semmi bajuk nem lett eddig.
2019. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sima 30 perces programon szoktam egy nagy, vagy 2 kisebb törölközőbe csavarva :)
2019. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon nem kéne mosógépbe mosni..

Fogsz egy rongyot engedsz rá langyos vizet és le takarítód kb 5 perc és nem fog a ragasztás se el engedni

2019. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-nek: 4 gyerekét mosom, egy sem esett még szét. A kamasz fiúkét nem csak kívül kell tisztítani,azt ugye tudod? :)
2019. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!