Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót, felmosóvödrö...

Pszicho88 kérdése:

Milyen porszívót, felmosóvödröt vásároljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék porszívót és felmosóvödröt vásárolni.

Olyan porszívó érdekel, amivel szobát lehet takarítani, könnyen hurcolható, könnyű és egyszerűen üríthető belőle a kosz. A vízgyűjtő tartályos vagy a porzsák megoldás a jobb? Árban az olcsóbb kategória érdekel, de azért ne legyen gagyi.


A felmosóvödröt azért írtam le, tudom sok helyen kapni, de amiket eddig néztem a felmosófej kicsavaró részük elég gyengének tűnt és nem tartósnak. Szeretnék valami masszívat venni.


Budapesten lakom, tehát azon belül keresnék boltot, vagy konkrét terméket.


Nagyon köszönöm.



2019. nov. 10. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi Media Marktban vettünk Philips porszívót a héten, friss az élmény :D


A porzsákos megoldást semmiképpen sem javaslom, nem csak akkor macera, amikor kiszeded, de aztán rájössz, hogy a porzsákot már nem lehet kapni, vagy egész Budapesten csak egyetlen kis alagsori boltban, ami csak a munkaidődben van nyitva... :D Az szívás.


A boltban nekem meg tudta mondani az eladó, hogy melyiknek mosható a tartálya.


A felmosóvödröt sajnos nem tudom, a miénk ezer éves és bírja, gőzöm sincs, hol vettük :-(

2019. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1. válaszadó vagyok. A porszívónál én arra figyelnék még, hogy pattintható legyen a nyél meg a fejek, mert a régi porszívóval nagyon megjártam párszor, egyszerűen kicsúszott a fej a nyélből, és a nyél rácsapódott a lábamra.


A kollégám mondta, hogy nézegetett akksis porszívókat, 90 ezerbe került némelyik, és ha 100%-os töltöttséggel kezded, 12 percig tudsz vele porszívózni (Bosh). Nevetséges.

2019. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Igazából 90 ezerért nem akarok venni porszívót.

Minden szobában van konnektor, így fölösleges a hordozható, vezeték nélküli.

A Media markt jó hely, minőségi dolgok is vannak, viszont nagyon is túlárazottak a termékeik.


Akár rendelnék is netről, de gőzöm sincs milyet érdemes.

:)

2019. nov. 10. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuskó is árul 9 11 ezerért . Vileda vödrei csavarórészei masszívak , mezei stb kínai gyengék . Tvshoppot piacokat kerüld ....
2019. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"12 percig tudsz vele porszívózni (Bosh). Nevetséges."


Ez nem igaz. Én ilyennel nyomom, 30-40 percet simán elmegy. A legnagyobb királyság, hogy nem kell a vezetékkel bajlódni a bútorok között. Csak felkapom és körbemegyek vele a lakásban, 3 naponta 5-6 perc és nincs por, morzsa. Nem 2 hétig halogatom, mint a vezetékessel /mindig olyan macera volt elővenni és összerakni/


Egyetlen hátránya, hogy egy hét alatt megtelik, de egyáltalán nem nehéz kitakarítani.

[link]

2019. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vizeset vagy porzsákosat vegyél, hanem sima porzsák nélkülit, ami tartályba gyűjti a szemetet. Felmosóból meg jó a vileda.
2019. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Persze attól is függő, hogy mennyi pénzed van, de amúgy például nekünk ETA 1478 Sabine porszívó van, 4 éves, és még mindíg tökéletesen működik, kellően erős, van benne Hepa szűrő, és a tartálya könnyen üríthető! És a kora ellenére még mindíg kapható újonann, átlag 26 ezer Ft. Régen is volt egy ETA, az sem okozott csalódást, nagyon jó márka!

Felmosóvödörhöz nem értek, de én is csak azt tudom javasolni, hogy próbáld ki valamelyik Viledát!

2019. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!