Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit rakjak MOME felvételi...

Mit rakjak MOME felvételi portfólióba?

Figyelt kérdés

Média design szakra szeretnék jelentkezni, de nem igazán értem hogyan kéne kinéznie a portfóliónak. Ugye 4db A4-es oldalam van bemutatni az eddigi munkáimat. Akkor csak 4 képet rakhatok be, vagy egy oldalra mehet több is (pl. egy fotósorozat)? Illetve azt mondták nyílt napon, hogy minél több fajta munkát mutassunk be. Én pl sajtóba dolgoztam, azt hogyan lehetne? Egy cikket vagy cikk részletet be lehet rakni, vagy szöveget nem?

Illetve még bármi hasznos infó/vélemény jöhet a szakról 😄

Előre is köszi a normális válaszokat



2019. nov. 30. 23:10
 1/1 anonim válasza:

Hali, elég nehez bejutni, szóval mindenképp ragd össze nagyon jól.

Legyenek nagyon összepasszolóak az egyes oldalak, Rakhatsz be fotósorozatot szerintem!

De szerintem ha elmesz nyiltnapra és ott rákérdezel diákoknál/tanároknál biztos tudnának valami hasznos infóz adni.


Tőlünk leginkább a divatos iranyzatra jelentkeznek, ott az tmondták mindenképp vigyenek "tapizni való cuccot" mert azt birják a felvételiztetők. A mésiásoknál sajna nem tudom ez hogy van :/

2019. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!