Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

A nedves törlőkendőt milyen módszerrel kell használni?

Én körkörösen szoktam letörölni vele pl. a konyhapultot, de valahogy az összeszedett kosz mindig visszakerül a pultra, ahogy törlöm. Hiába húzom le a széle felé, akkor sem az igazi. Nem tudom sajnos jobban megfogalmazni.

dec. 2. 23:20  Privát üzenet  

A válaszok
Akkor töröld szárazzal a kezedbe.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 3. 04:45 Privát üzenet

Sehogy, nagyon környezet szennyezők ezek az egyszer használatos kendők.

Én konyharuhával, mosogatószerrel és szivaccsal takarítom a pultot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont dec. 3. 06:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, és én sem szeretem ezeket, de ha épp nincs más, akkor használom.

# 3/5Időpont dec. 3. 06:27 Privát üzenet

Szivacs kendővel át szoktam törölni, ami a nagyját leszedi. Aztán átdörzsölöm kendővel, majd szárazzal is.

Így kevesebb kendőt használok és nem csak kenem a koszt vele.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 3. 08:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem, hogy a nedves kendővel csak maszatolom, de szerintem a technikám sem jó.

# 5/5Időpont dec. 3. 16:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikroszálas törlőkendőt hogyan lehet mosni?
Pálinkafőző réz spirálcsövét milyen anyaggal (módszerrel) célszerű tisztítani?
Előszobát vagy azokat a részeket a lakásban, ahol cipővel is jártok takarítjátok pluszban valamilyen különleges módszerrel?
Zsíros, foltos konyharuhákat milyen módszerrel lehet tisztára mosni?
Milyen nedves törlőkendőt használhatnék az elektromos sütőhöz és a kerámia lapos főzőlap használat utáni letörlésére?
Mobiltelefon LCD-jét milyen módszerrel érdemes takarítani, hogy ne karcoljam össze, ne maradjon foltos és maszatos? Milyen törlőkendőt érdemes használni hozzá, milyen...

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!