Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Budos a mosogepem, mintha...

Budos a mosogepem, mintha leegett volna a motor. Ha tenyleg ez a baj, mi a tapasztalatotok, megeri szereltetni, vagy vegyunk egy ujat inkabb? 6 eves Zanussi felultoltos.

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Zanussi felültöltős gépem van KB ennyi éves, hál.istennek nem volt még baja. Ennyi idős gépnél ha tényleg leégett a motor nem szabad motort venni. Annyit megnéznék nem csak szénkefe kell-e a motorba, előző gépemen az fogyott el, kicseréltem és még évekig dolgozott. Másképp új gép.
2019. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem ertek hozza, igy kenytelen vagyok szerelot hivni. Eloszor megprobalok egy szuro tisztitast, talan ennyi baja van csak? Azt tudom egyedul is :D
2019. dec. 17. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem hivnék szerelőt, majdnem elkéri egy új gép árát...
2019. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Írd már le hogy azon kívül hogy büdöset érzel mit csinál vagy nem csinál?? Két motor is van benne. Egyik csak a vizet szivattyúzza le, ha azzal van baj csak 3-4 ezer a szivattyú komplett. Szűrőt megnézni érdemes többször is, de attól nem lenne égett szag.
2019. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem is tudom, hogy egett szag-e. Olyan, mintha az olaj, ami keni, tulforrosodott volna, mert mas gep eseteben ilyesmi szagot mar ereztem. De nem fustol, nem eros szag...nem tudom megmondani.

A mosoprogram teljesen vegigment, akkor vettem eszre a jelenseget, mikor bementem a csukott furdoszobaba kiszedni a ruhakat. Nem voltak csurom vizesek es hallottam centrizni, szoval elvileg mukodik. Este kipucoljuk a szurot es megnezzuk, mit muvel egy ures programon, aztan meglatjuk..

2019. dec. 17. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!