Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Múlt héten vettem egy Whirlpoo...

Múlt héten vettem egy Whirlpool elöltöltős mosógépet, ami nagyon rosszul mos, mit lehet vele még csinálni?

Figyelt kérdés
Bármilyen programmal mosok, addig jutottam már,hogy csak a 30 perces programot használom hideg vízzel, de így is megnyúzza a ruhát, kiszöszölődnek és a lényeg :annyira megfakul a szinesruha, pedig Tomi color mosógélt használok eddig a régi mosógépeimmel ilyen nem fordult elő, pedig 60 fokon is mostam ezeket a ruhákat, ecetet is öntök már hozzá. Egyszerűen kedvem nincs már benne mosni, inkább mosnék kézzel. Nem tudom mit csinálhatnék még vele?

2019. dec. 20. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
58%

Anyag szerint is válogatsz? Mert egy farmer pl. koptatja a pamut pólót. Használj kímélő programot, ne tömd tele a gépet illetve válogasd szét a ruhákat. Nekem volt Whirlpool gépem, semmi bajom nem volt vele.

Illetve még annyi, és most biztosan le fognak szólni az Ökoanyukák de használj öblítő (ne ecetet), a flakonra írt mennyiség fele bőven elég, de mégis lágyítja a ruhákat.

2019. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Igen külön válogatom a ruhákat , még a szineseket is a világos és a sötétebb színű ruhákat is külön mosom ,farmereket is külön , és használok öblitőt Lenort , az ecethez már azért nyúltam ,mert olvastam róla ,hogy nem fakul így a ruha.A régi mosógépemnél nem volt ilyen probléma ,még színfogó kendő sem kellett .
2019. dec. 20. 16:21
 3/67 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen a választ ! 😊
2019. dec. 20. 16:23
 4/67 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kímèlő programot. Boltban vetted vagy online? Ha esetleg online akkor vásárlástól számított 14 napod van elállni. Vitesd vissza és vegyél egy LG-t, abban nem fogsz csalódni :)
2019. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Az Euronicsben vettem , köszönöm , sajnálom hogy nem vittem vissza !
2019. dec. 20. 17:02
 6/67 anonim ***** válasza:

PONTOS neve?

Gépkönyvet elolvastad elejétől végéig?

Vízcsap kinyitva?

Kifolyócső a géphez írt min-max magasság között van?

Jó helyre öntöd a cuccot?

Ruhanyagnak, ruhasúlynak és vízkeménységnek megfelelő programot, mosószert használsz?


Öblítőszer lényegtelen a jelenlegi szerencsétlenkedés szempontjából, amúgy 30ml ecetet önts az öblítősbe.

2019. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét után hogy a fenébe fakulnak meg a ruhák?
2019. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem.

Akkor tudnak, ha a halogénlámpát kicserélik LED-re, amiben nincsen UV spektrum, így a mosószerben lévő UV reagens cuccok nem működnek.

Vagy ha valami maszekolvány trutymákkal mos, vagy hamis mosószerrel, vagy nyakonönti ész nélkül, vagy szimplán egyszerűen nem tudja kezelni a gépet, mert el se olvasta a könyvét amiben szépen le van írva minden lépésről lépésre.

2019. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Kösz szépen , de évek óta mosok automatával , nehogy már ne tudjam szétválogatni a ruhákat és mindig is boltban vásárolt Tomi color mosogélt használtam , nem öntök hozzá sokat fél - háromnegyed kupak ahogy kell , és igen végig lett olvasva a használati utasítás , ki lettek szedve a tartó csavarok is jó a víz bekötés is . Eddigi mosógépeimmel nem volt ilyen problémám !
2019. dec. 21. 05:34
 10/67 anonim ***** válasza:
100%
A boltban már érdeklődtél, hogy kicserélnék-e másik típusra?
2019. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!