Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti mivel "csináltok" jó...

Ti mivel "csináltok" jó illatot a lakásban?

Figyelt kérdés

Én zöld ajaxot használok, de 5 perc mulva semmi illat, probáltam a tandilt azint ugyan az, expertet is dettó, domestos is kilőve, natur illatosítók még annyit se érnek...Írjatok minden félét:D


Mióta voltunk egy szálláson megszállottan keresem mivel csináltak olyan jó illatot amit 3 napon keresztül intenzíven lehetett érezni nagyon kellemes volt! Elektromos illatosító sehol nem volt sőt igazából semmilyen. Szállás tulajt kérdeztem azt mondta hogy van egy takarító aki mindig ezt az illatot varázsolja...



2019. dec. 28. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Én most vettem aldis hepa és aktívszén szűrős légtisztítót, tök jól eltünteti a szagokat is, az illatosítást nem bírom
2019. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Illatosított tisztítószerekkel tisztított le mindent. Egyébként is az illatosítók illatanyaga egészségtelen.
2019. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
függöny, ágyneműk, àgytakarók rendszeres mosása. Valamint rendszeres takarítás, szellőztetés. A mű illatok rettentő egészségtelenek. De vannak ezek az időzíthető illatosítók, próbáld ki azokat.
2019. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Kereszthuzattal.
2019. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Rendszeresen takarítok, ágynemű is hetente vasárnap van cserélve szellőztetve minden reggel...Ahogy a kérdésemben meg van fogalmazva én is illatosított takarító szerekkel takarítok mindent és mégse...

Engem nem igazán érdekel hogy egészségtelen hogy őszinte legyek tele a hócipőm az ilyen olyan egészséges dolgokkal aztán az egészséges dolgok is felvannak címkézve ugyan azzal mint az egészségtelen:D


DE nem ez a kérdés témája ne offoljatok. Köszönöm

2019. dec. 28. 23:00
 6/14 A kérdező kommentje:
időzített illatosítók se érnek semmit...
2019. dec. 28. 23:00
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Mondom. Kereszthuzat.

Egyébként meg milyen ház? Milyen bútor? penész? doh? szőnyeg? pvc? kutya-macska-büdös kölök?

2019. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a takarítónő valami ipari szert használt, nem a boltban kapható ajaxot.
2019. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk sem büdös nincs, sem erősen érezhető jó illat nincsen. A háznak a sok fa bútor miatt van egy kellemes fa illata, amit jóleső érzéssel konstatálunk, ha hazaérkezünk. Ha kimondottan jó illatot akarok télen, akkor sütünk egy mézes sütit úgy, hogy a konyhai elszívó nem megy. Nyáron meg kitárom az ablakokat, és ha déli szél fúj a rózsa illata jön be, ha meg északi, akkor a levenduláé...
2019. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
En konnektoros illatositot használok (airwick) es ennek tartós, jo illata van. En nem érzem, mert megszokom😃 de ha jon valaki, o mindig megjegyzi hogy jo illat van 😁
2019. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!