Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Öntöttvas serpenyőn sérülés?

Öntöttvas serpenyőn sérülés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, perfect home márkájú, egy hónapja használt öntöttvas serpenyőn olyan folt lett, ahová minden leragad és leég, nem rozsda és nem jön le. Most próbáltam sóval finoman leszedni, ezt olvastam a neten, utána újraavatni zsírral, de csak nagyobb lett a folt most hogy leszedtem a tűzről. Ez még menthető valahogy? Nem csináltam vele semmi különöset, nem tudom, mitől lett a folt. Esetleg ez rossz minőségű termék? Tudtok olyat ajánlani, ami tényleg hosszú távon használható?rendeltetésszerűen használtam, mégis tönkrement,nagyon vigyáztam rá. holott állítólag egy életre szól egy ilyen.jó lenne azért, ha egy ideig kibírná, ha már vasból van.

2020. jan. 26. 10:32
 1/2 Botond1999 válasza:
Valószínűleg van a serpenyőn valamilyen védő bevonat, az sérülhetett meg.
2020. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos van rá garancia (ha megbízható helyen vetted, nem feketén, nem valami blokkot se adó kínaiban). Keresd elő a számlát, ha az nincs meg, valami papírját, vagy olvasd el rajta, hogy ki a gyártója, keresd meg a honlapjukat és írj nekik. Hátha tényleg pont erre találták ki a garanciát.
2020. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!