Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogépen mit jelentenek az...

Mosogépen mit jelentenek az alábbi gombok?

Figyelt kérdés

-intenzív mosás (intensiv Spülen)

-öblítő stop (Spülstopp)

-Clean+


Ez egy Privileg PWF 6645 tip.gép, német feliratokkal.


2020. febr. 1. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom a nagyon szutykos ruhát kell az intenzívvel, az öblítő stop pedig vagy leállítja az öblítést vagy ha mosás előtt benyomod el se indítja. Próbáld ki.
2020. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Tessék, itt a magyar nyelvű használati utasítás:

[link]

2020. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves Első, igazából az öblítőstop érdekelne, tehát hogy ez a program kihagyja az öblítést, vagy épp ellenkezőleg, az öblítési ciklusnál leáll, és addig áznak a ruhák az öblítővízben, amíg kézzel tovább nem indítjuk? Kedves Második, a megosztott útmutató, sajnos nem ehhez a típushoz tartozik. Korábban elég sokáig vadásztam a magyar nyelvű után a neten, sajnos eredménytelenül.
2020. febr. 1. 10:40
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

2-es vagyok

Amit írtam linket, az a Privileg PWF 643, de állítólag ugyanaz.

De elmehetsz valamelyik forgalmazóhoz, (pl. ide:

[link]

és kérsz egy használati útmutatót.

Ha másképp nem megy, kimásolják neked azt az 5-6 oldalt, ami magyar nyelvű. Vagy emailben megkéred, mondván, hogy a tiéd elveszett a költözéskor.

2020. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ugyanaz, egész más gombok vannak ezen, mint a másikon. A forgalmazó eleve nem tudott adni magyar nyelvűt, csak egy Google forditoval direkt fordításban összetákolt zagyvaságot. Na meg -mentségemre szolgáljon- pasi vagyok, és eleve nem vagyok ezekben a kérdésekben olyan rutinos, mint a Hölgyek 🙂
2020. febr. 1. 10:56
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Az öblítőstop egyetemleges a mosógépeknél.

Állni hagyja a ruhát az utolsó öblítővízben.

2020. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
LG-m van, az öblítőstop gomb azt jelenti, hogy az öblítés előtt megáll a mosás, ki tudod nyitni az ajtót, utána meg ha újraindítod, az öblítéssel megy tovább
2020. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Az öblítő stop az utolsó öblítési fázis után nem engedi le a vizet. Ez azért jó mert ha pl. elmész otthonról, vagy időzítetted a mosást nem gyűrődnek a ruhák. Ahogy én használom: reggel beállítom a gépet, hogy mire hazaérek csak teregetnem kelljen. Benyomom az öblítőstoppot, és mikor hazaérek már csak centrizni kell a gépnek.
2020. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 qkker1 ***** válasza:
72%

"öblítő stop pedig vagy leállítja az öblítést vagy ha mosás előtt benyomod el se indítja"


Általában az utolsó öblítés után leáll, nem centrifugáz.

2020. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az öblítőstopp tipikusan olyan a funkció amit a büdös életbe nem fogsz használni. Hagyd meg a nőknek...


Ajánlom, hogy keress akármilyen privileg magyar nyelvűket, és azokból össze tudod legózni, hogy mégis hol-mi a fenére gondolhattak a privileg szakzsargonjában.

2020. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!