Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért vannak oda az emberek...

Miért vannak oda az emberek annyira a mosógép/mosogatógépen lévő gyorsprogramokért?

Figyelt kérdés
14 perc alatt hogy moshat ki egy gép?
2020. febr. 25. 15:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem autószerelő, vagy bányamunkás vagy, minek kéne órákig lötyböltetni az egyszer hordott inget, vagy felsőt?


Mondjuk az én gépemen 30 perces a rövid program, de le lehet felezni. Egy műszálas sportfelső, vagy futónadrág, amiben egyszer futok másfél órát, nem is igényel hosszabb mosást.

2020. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

Nekünk 1 órás a rövid mosás + szárítás program.

Imádom!

Nem igazán értem, miért kérdés, hogy bizonyos esetekben az 1 óra miért jobb, mint a 6 óra. Értelemszerűen azért, mert rövidebb...???

A párom autószerelő, a munkaruháját nyilván nem így mossuk, de az átlagos "volt rajtam pár órát" szennyezettségű ruhákat tökéletesen kitisztítja, hiszen azok nem is koszosak tulajdonképpen, csak épp nem frissek.

2020. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
Aki nyomja a pirosat a 2. válaszomra, az meg is indokolná, hogy mi a baj azzal amit írtam?
2020. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
14 perc az nem mosás, talán csak öblítés. A rövid program meg arra jó, hogy ha csak beleizzadtam egy ruhába akkor fölösleges energia- és időpazarlás egy rendes mosás.
2020. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%

Én a melegvíz csapra kötöttem a mosógépet, így a fél órás program teljesen jó.

Egyébként a fél órás program hideg vízben mos, az semmire nem jó.

2020. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

Mosogató gépben soha nincs hideg vízben mosogatás.

Mosógépben amit hidegnek gondolsz,az is 30 fokos.

2020. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Ezek a gyorsprogramok a tisztán elpakolt, de régóta porosodó ruhák felfrissítésére valóak, nem rendes mosásra. Sokakkal nem lehet megértetni, hogy nem mindenen érdemes spórolni. Nem fogok azért büdös, mosószermaradékos, 14 perc alatt ellöbbölt ruhákban járni, hogy így takarékoskodjam a vízzel és az árammal, ezt megteszem más módokon. A legrövidebb program, amit használni szoktam, 1 órás, de nem mindig vagyok megelégedve a hatékonyságával. Mosogatógépem nincs, de ha lenne, azon sem használnék gyorsprogramot. Ha csak két elmosnivaló tányérom és egy kanalam van, minek kapcsolnám be a gépet? Annyit elmosok kézzel.
2020. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
Mert fingjuk sincs a mosásról, mosogatásról.
2020. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%
Továbbra is kíváncsi vagyok, hogy a 2. (és most már a 3.) válaszomban mit írtam, ami sértő, vagy bántó, vagy nem is tudom milyen lehetett. Valaki leírná végre? Köszönöm
2020. febr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Frissen mosott ruhákat hugyozta le a macskám. Gondoltam előbb bedobom egy 15 percesre aztán kimosom más ruhákkal együtt 60 fokon. Hát inkább kimostam végül önmagában azokat még egyszer. 15 perc alatt annyit ért el, hogy beáztatta. 10x töményebb szag áradt belőle utána. Normál ruháknál ebből szerintem annyit vesz észre az ember, hogy öblítő vagy mosószer illata lett
2020. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!