Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Barátom fehér pólóján fű és...

Barátom fehér pólóján fű és bor/alkohol foltok vannak. Beáztatta mosóporos vízbe, kefélte is, de semmi. Valami ötlet rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Persil Green Power!!! intelligens mosópor, először felismeri a különböző foltokat és csak UTÁNA tisztítsa ki őket! Még el is kéri a személyigazolványukat!
2010. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Talán még a Venissel(szappannal) is dörzsölgesd be..hagyd állni, majd mosd át ujra mososzerrel..

Én a fehér zoknikat azzal szoktam..

2010. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A sima mosóporos víz nem hozza ki ezeket a foltokat.

Fehérítős (flóraszept, clorox) vízbe áztassa be egy kicsit, utána egy sima mosószeres mosás.

2010. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha csak simán fehér, akkor domesztoszos vízbe is áztathatod, kisebb foltoknál hasznos.
2010. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne küzd vele, dobd ki. Ne a pasit...
2010. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A pasit meg megfogom tartani :)

2010. júl. 25. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a vörösbor ariellel kijött. Nem tettem rá semmi extrát, de kétszer kellett kimosni.

A fűfoltra van valami házi praktika, talán szódabikarbona vagy alkohol, de az elvileg csak akkor hat, ha nem raksz rá vizet, szóval az felejtős. Mindenesetre ariel+40fokos mosást ajánlom, hátha nálad is beválik.

2010. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Persil gold és szerintem a folt eltünik :D ja de szerintem nyugodtan rakhatsz hozá cloroxot vagy fehéritos domesztoszt
2010. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod ,én ilyen makacs foltokat WU2 samponba szoktam áztatni tegyél a foltra kicsit dörzsöld meg , és áztasd 1éjszakát ,sok sikert ,üdv Zsoka
2010. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 26. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!