Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Esetleg tudja hogy lehet...

Esetleg tudja hogy lehet kiszedni a pisi szagot egy szivacsos kanapéről?

Figyelt kérdés
A kisfiam most tanul szobatisztaságot, és becsúszott egy kis baki. Rápisilt a kanapéra. Sok helyen van pisi, szinte az egèsz kanapén. Rögtön kisikáltam, de csak úgy árad az a büdös szag az egész házban.. tudja hogy lehet ,,kiszagtalanitani"?
2020. márc. 23. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet sajnos.
2020. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan olvasom, mivel el szerettem volna adni, és venni egy nagyobbat. Azt is olvastam hogy a szódabikarbóna 12 órára jót tesz vele. Most szórtam rá szódabikarbónát. Enyhül a szag remélem. Mert ez már szó szerint szag😂
2020. márc. 23. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Dörzsöld is bele, aztán porszívózd ki. Úgy hasznosabb
2020. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hidrogénperoxidos víz, vagy Domestos WC-fertőtlenítő (!!!!) gél vízzel kb a négyszeresére higítva. Csak ez jó, a sima domestos lugos, kifakítja a színeket, a WC-vízkőoldó pedig sósavat tartalmaz, szintén tönkreteszi a szövetet.

Jó bő lére eresztve átdörzsölöd, megszárad, kész. Kipróbáltan működik.

2020. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2020. márc. 24. 16:20
 6/10 A kérdező kommentje:
illetve a hidrogén peroxidos lébe mennyi az arány?
2020. márc. 24. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg ne bohóckodj domestossal,mert ha kifakítja el nem adod.. kölcsönözz egy vizes kárpittisztítót, esetleg vegyél olyan vanisht, ami kisállatpiszok tisztítására van. Spray. Jobb ötletem nincs.
2020. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nelünk a kutya húgyozta egyszer telibe. Párezerért lehet bérelni kárpittisztító gépet 1 napra, nekünk azzal kijött a szag.
2020. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2020. márc. 26. 12:44
 10/10 anonim ***** válasza:
szórd be szódabikarbónával, hagyd rajta mondjuk egy éjszakán át, aztán porszívózd át
2020. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!