Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mikroszálas törlőkendő...

A mikroszálas törlőkendő mennyire forradalmasította a takarításaitokat?

Figyelt kérdés
nagyon, vagy nem kell tőle csodákat várni?

2020. márc. 27. 00:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Takarításra jó. Viszont nekem az a heppem, hogy mindent szárazra törlök. Erre viszont egy sima konyharuha, vagy a papírtörlő a legalkalmasabb. Valamint a mikroszálas nagyon szöszölődik is.
2020. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Koronavírusra szart se ér.
2020. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tehát szar?
2020. márc. 28. 23:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szar, de most egy kendőtől mit várnál. Inkább a technikán múlik mennyire lesz tiszta a felület, nem a mikroszáltól. Én egyébként azt utálom benne, hogy nehéz kimosni, úgy beleragad a por. Meg azért szöszöl is egy kicsit egy idő után.
2020. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy műszálas marketingtrükk az egész. Ami rászáradt trutyi, azt le nem szedi, ami meg nincs rászáradva azt lefújhatod /porszívózhatod. Ráadásul a vizet se nagyon szívja.
2020. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én speciális babafürdető kendőt használok takarításhoz. Takarítónő ajánlotta. Rossmann-ban, DM-ben lehet kapni. Nem olcsó, 1000 Ft/db. Érdemes olyan takarítónőt keresni, akinek van szakvizsgája a takarításból. Elhívod 1-2 alkalomra és ellesed, mivel, mit csinál, milyen anyagokat használ. Azóta, mióta ellestem a trükköket, könnyebben megy a takarítás.
2020. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én használom a mikroszálas kendőt, de miután lemostam vele valamit egy másik ronggyal, vagy papírtörlővel szárazra törlöm. Szerintem nagyon csúnya látvány, mikor látszik a rongynak a nyoma.
2020. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Színessel nedvesen, fehérrel pedig utánszárítani-ellenőrizni.

A hajtogatósdit kipróbáltam, de a falra másztam atól, hogy örökké kihullott belőle. Szétvágtam 4 kockákra. A mosáskor tökmindegy, használatkor követhetőbb, egyszerűbb. Egyik oldal szutyok lesz, jön a másik oldal, aztán mehet a vízbe és egy új kiskockát veszek kézbe. Nem hajt semmi kényszer otthon.

2020. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!