Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mekkora munka kitisztítani...

Mekkora munka kitisztítani egy franciaágyat? Egész napos?

Figyelt kérdés

Beleértve azt, hogy bevizezni az egészet, kárpit tisztító habbal bekenni, szépen áttörölgetni az egészet, plusz a száradási idő.


Nagyon nagy munka ez?



2020. ápr. 3. 20:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Én pont múltheten takarítottam. Nekem egész napos meló volt.
2020. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

keress rá youtubon sok takarítós videó van


how to clean a double bed

2020. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ma takarítottam, csak biztos akartam lenni benne, hogy nem velem van a baj, hogy egész nap ezzel szenvedtem. De akkor megnyugodtam, hogy túl vagyok rajta. Félévente egyszer ki lehet bírni.
2020. ápr. 3. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
gőz tisztító sokat gyorsít rajta :)
2020. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
A sikálás nem sok, de a száradás az igen. Érdemes nyáron csinálni a kánikulában.
2020. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ mennyire van összeßaszva.


Ha csak adsz neki egy pofont, annak semmi értelme. Autóülést 3x áztattam be szőnyegtisztítóval és porszívóval szívtam ki minden eset után, majd azt követően 24 órát száradt mielőtt visszaszereltem.

2020. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt nagyon gáz. Igazából a fejtámla volt nehéz feladat, mert az bézs színű, így koszolódik. De szebb, mint új korában. Holnap már aludhatok benne, megszárad. Ma a C vágányon alszom, a kanapén :DD
2020. ápr. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!