Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyiket tartjátok jobbnak?...

Melyiket tartjátok jobbnak? Az egybeépített mosógép+szárítógépet, vagy mindegyik gépet külön?

Figyelt kérdés

Én így tapasztalat nélkül a külön-külön gépeket tartanám jobbnak, mert így is-úgy is ki kell szedni a ruhát, meghúzkodni, hajtogatni, mert baromi gyűrött lesz, ha közvetlenül mosás után szárad. De az egyben gép viszont helytakarékosabb.

Vagy rosszul gondolom?


2020. ápr. 4. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A külön-különt.
2020. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha az egyik meghibásodik,a másik sem lesz .
2020. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Csakis külön. Az egyben gép használhatatlan.
2020. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Külön

Összeépítő kerettel egymás tetejére teheted őket

2020. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Külön javasolják, mert az egybeépített állítólag kevésbé bírja az igénybevételt.
2020. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettetek és csak megerősítettetek abban, amit én is gondoltam erről.

Sajnos egymásra tenni egyelőre nem fogom tudni, mert a mosógépem egy felültöltős Whirlpool, ami már nem fiatal darab, de még abból a szériából, ami elnyűhetetlen és gyönyörűen mos.

Még egyszer köszönöm és mindnyájatoknak vírusmentes szép napokat kívánok!:)

2020. ápr. 4. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Köszönjük! Neked is kitartást, jó egészséget.
2020. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egyben van.

Sokat olvasgattam hogy miért jobb a külön gép, de igazából nálunk nem nagyon volt opció, fizikailag nem férne el még egy gép a lakásban, ezért ezt választottuk. Végül örülök, sokkal-sokkal-sokkal kényelmesebb így, mint régen mikor két külön gépünk volt az előző lakhelyünkön.

Igazából kb. ennyi "hátrányt" tapasztaltam, hogy ha esetleg egyszer valamikor talán elromlana, akkor "mindkét" gép elromlik. Bumm.

2020. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!