Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy-egy ipari porszívó miben...

Egy-egy ipari porszívó miben jobb otthoni használatra? Írd körül miben különböznek "hagyományos" társaiktól! Egy 3000 W-os már elég jól szív? A mi "hétköznapi" 1400 W-os gépünk szívás tekintetében újkorában sem volt más, csak egy rakás eF. O. eS.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 11. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem azt kell nézni, hogy mennyi W-os, hanem a szívó teljesítményét.

Az ipari porszívók komolyabb használatra lettek tervezve, így jóval tartósabbak, valamint nagyobb gyűjtő tartállyal rendelkeznek bár véleményem szerint normál háztartási körülmények között ez nem jelent sokat. Viszont a hátránya az, hogy jóval több helyet foglal így a tárolásnál ezt figyelembe kell venni.

Nekem 4-5 éve van meg a lenti makita gép, nagyon meg vagyok vele elégedve.A szívó teljesítménye szerintem jó, előtte 4 porszívónk volt azoktól jóval erősebb, bár az utolsó emlékeim szerint hasonló volt a teljesítménye, viszont az elég magas árkategóriás gép volt az is jó pár évet szolgált, csak hát sikerült a barátnőmnek leégetni a motorját.

[link]

2020. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg ami kulonbseg lehet, hogy az ipari porszivok altalaban szaraz-nedves szurovel vannak szerelve, nem tud kart tenni a motorban a nagyon finom fempor, es joval komolyabb halozati vezetekkel rendelkeznek mint a szobai tarsaik. Nem (csak) a vezeto keresztmetszete, de a szigeteles is joval masszivabb, lepesallo, 1,5-2* olyan hosszu. A muanyag keszulekburkolat matt, rucsis muanyag, kevesbe serulekeny es konnyebb tisztan tartani.
2020. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!