Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vadonat új suto, nem akar...

Vadonat új suto, nem akar sutni, miért?

Figyelt kérdés
ha le takarom az ételt alufóliával akkor az étel egyaltalan nem sul, mégcsak nem is meleg. Volt már hogy 1 óra mulva meg neztem es teljesen nyers volt. Alufolia nelkul meg sult, eddig. MOst viszont azt veszem eszre hogy egy rakott krumplit 250fokon sutok masfel-ket ora hosszán át alul-felul sutés funkcion, ha be kapcsolom a legkeverést akkor meg sul ugyan, de iszonyat száraz lesz a kaja. Jelenleg csirkemell van a sutoben krumplival, 1:28. 200fok, alul felul sutes,es a krumpli kemény. Nemtudom mit csinálok rosszul, ugy tunik nekem minthogyha vesztené az erejét a suto vagy ilyesmi :D Mora márka es Decemberben vasarolt minden más konyhai keszulekkel egyut, minden hibatlan kiveve ez. Neten semmit nem találtam ezugyben. Ja, és ha feljebb tekerem a hofokot mondjuk 250 vagy fole, akkor már éget.

2020. ápr. 17. 19:37
 1/5 zebulon66 ***** válasza:
Első lépésben megnézném nincs-e valami gond a hőmérséklet állító gombbal.lehet nem érintkezik minden állásban.
2020. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Mora több éve jól szuperál.

Ebben az esetben már rég szervízt hívtam volna, mivel garanciális. Ha 160-180 fokon nem sül meg a kaja. Egyeltalán eléri a hőfokot, elalszik a lámpa, hogy felfűtött?

Kombinált, vagy minden elektromos,vagy gáz?

2020. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
külön aló villany sütő, és ha fel melegszik, akkor jelez. Kb 8-10-perc alatt sípol is hogy elérte a hőfokot.
2020. ápr. 17. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ezek a villanysütők úgy vannak kitalálva, hogy kell nekik a légkeverés. Enélkül nekem is nehezen melegszik, és süt rendesen. Felfűteni mindig légkeveréssel szoktam, és ha olyan a kaja, hogy nem kell, pl a pizza, akkor felfűtés után lekapcsolom. Viszont a legtöbb kaját én alufóliával letakarva sütöm az elején, vagy jénaiban, így nem szárad ki.
2020. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NannyM válasza:
Hibás a tűzhely, ha nem sül rendesen az étel. Lehet valamelyik fűtőszál kiégett, vagy lehet érintkezési hiba, valamelyik kapcsolónál is . Ha vadonatúj, akkor jótállásos, miért nem hívsz szerelőt ?
2022. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!