Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Felmosó mopból hogyan tudom a...

Felmosó mopból hogyan tudom a hajszálakat rendesen kiszedni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ritka fogú fésűvel (vagy ehhez hasonló tárggyal), vagy kézzel.
2020. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tömény hipó oldja a hajszálakat.
2020. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, én már elengedtem az évek alatt. Most vettem egy lapos felmosót, ez jobbnak tűnik, bár ennek meg egyéb hátrányai vannak (kicsavarás pl sztem gusztustalan). De valamit valamièrt. Legalább nem a hajamat meg a szöszöket kenem szét a lakásban.
2020. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Porszívózz fel felmosás előtt...
2020. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy. Ezért kell előbb összeseperni.
2020. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az utolsó két válaszolónak még életében nem hullott a haja, vagy nem élt együtt nővel. :D

Nincs tökéletes porszívózás, akármekkora a teljesítmény, a söprés meg aztán pláne hagy hátra hajszálat.

2020. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Hosszúszőrű kutya van a házban, ha azt fel tudom maradéktalanul porszívózni akkor a női hajat is 😉
2020. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A 6-os nagyszájú ürgének a nője nem tud takarítani, de ő maga sem. Elpakolás után mindig sepregetéssel, vagy porszívózással kell kezdeni, attól függően milyen a tetthely.
2020. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8, nem a kérdező vagyok, de miből veszed, hogy nálunk nincs porszívózás? Vagy hogy a kérdezőnél nincs?

Őt nem ismerem, de itt pl mindig úgy megy, hogy mindenhol porszívózva van, és utána felmosás. A klasszikus mop mégis felteker minden szöszt és hajszálat, és szét is keni a lakásban, vagyis miután felszáradt a felmosás, kezdhetnénk elölről a porszívót is.

Bàr persze, lehet, hogyha tizenezres felmosófej lenne itthon, azzal más lenne. De én àtlagos esetről beszéltem.

2020. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!