Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek melyik mosószer+öblítő...

Kinek melyik mosószer+öblítő kombináció vált be legjobban ami tartós és jó illatú?

Figyelt kérdés
Persze szubjektív dolog.

2020. máj. 1. 10:57
 1/7 anonim válasza:
Sima, semmilyen extra íllatú Aeiel mosókapszula + Lenor gold orchid öblítő
2020. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ariel + Lenor.
2020. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ariel/persil és kék lenor
2020. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én még keresem a tökéletest, de most tomi folyékony mosószer és cocolino öblítő. Érdemes kisebb kiszerelést venni, mert a nagyok fel vannak higítva azt vettem észre
2020. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Tescoban, Euro Familyben valóban higított Ariel van. Ha belenézel majdnem tele van a flakon, híg, világoskék a mosószer. Ezzel szemben a Dm-ben, Rossmann-ban maximum háromnegyedig van a flakon, sötétkék, sűrű mosószerrel. Én már csak drogériában veszek mosószert, öblítőt, lehet, hogy drágább de legalább az eredetit kapom.

Nekem öblítőből a fehér Lenor jön be a legjobban, a folyékony Ariellel nagyon finom illata van, és nem túl tolakodó.

2020. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Bonux color mosópor & Coccolino lila orchidea es fekete áfonya illatú. De még kedvencem a coccolino cseresznyevirág illatú is.
2020. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Ariel+silan arometherapy narancs-mangolia sose volt ilyen kellemes illat a lakásban :D 2 napig érezni :)
2020. máj. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!